Rüyada çiğ et görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 03 Şubat 2013

Rüyada çiğ et görmek

Rüyamda bir arabadaydım. Araba cipdi. Alacakaranlıktı. Dışarıda bir mağazaya benzer yer vardı. İçerisinde çiy etler vardı. İki genç erkek, koyunun but kısımlarını omuzlarına almış götürüyorlardı. Her ikisi de beyaz gömlek ve pantolon giymişlerdi. Sonra gelip arabada yanıma oturdular.

Bir de batım ki, yanımda ölmüş babaannem oturuyor. Ama canlıydı. Önde de halamın oturduğunu gördüm. Şöferin kim olduğunu seçemiyordum. Pek hatırlamıyorum, ama qaliba ölülerden söz açıldı. Ben de rüyada babaannemin ölü olduğunu hatırladım, ama qaliba sohbetten böyle anlaşılıyordu ki, ölüler zarar vermez. Ben de babaannemin bana zarar vermeyeceğini düşünerek ona sarıldım. Halam da çok qarip bakıyordu.

Firengiz tarafından 03.02.2013 / 20:27 tarihinde gönderilmiş


Rüyada çiğ et görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada et görmek Sanılanın aksine et rüyaları hiçte iyi sayılmaz. Özellikle çiğ et daima kötüye yorumlanır. Hastalık, dert, sıkıntı, üzüntü olarak alınır.

    Rüyanızın son bölümü için http://www.tr1.net/olu/ sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada çiğ et görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada çiğ et görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.