KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada cüzdan unutmak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada cüzdan unutmak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada cüzdan unutmak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Haz 19, 2013 | | 2 Yorum

Rüyada cüzdan unutmak

Rüyamda bir arkadaşımla gezmek için çıkıyoruz ve evde cüzdanımı unuttuğum için ev doğru geri dönüyoruz, bir sokagın biri gözüm ilişti kar yagmış ama yaz ayındayız ve yanımdaki arkadaşa sende karı görüyomusun dediğimde evet diye nese sonra çatılarda çok kar görüyoruz ve ilginç geliyo derken bi komşumuzu balkonunda bişiler yeren gördüm ve gökyüzüne baktığımda bütün küçük bulutların göye kedilerin ruhuymuş ve teker teker kayboldular o balkondaki komşu ise başını salladı ve rüyam bitti sizce ne anlama gelio..

Bu sayfadaki açıklamalar cüzdanını evde unutmak rüya, rüya cüzdan unutmak, rüyada cüzdanı evin balkonunda, rüyada cüzdanı koyduğun yeri unutmak, ruyada parasini evde unutmak hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Rüyada doğa olayları | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada cüzdan unutmak konusunda 2 yorum yapılmış

  1. Gördüğünüz üzerinize gereksiz yükler aldığınızı, başkalarının sorumluluğu nedeniyle sıkıntı yaşadığınızı, size ait olmayan sorumlulukları üstlenmemek gerektiğini ifade etmektedir.

  2. Ruyamda markette girmişim bisey almisim ödedim ve ciktim cüzdanimi orda unutmuşum. Geri gitiyimde cuzdanimi baska biyere gondermisler bir çalişanini gonderip almaya gitmiş

    Ikinci ruyam camdan bakiyorum birden basliyorum kusmaya camdan aşaya..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada cüzdan unutmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada cüzdan unutmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık