Rüyada denize sıfır ev görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 31 Mayıs 2013

Rüyada denize sıfır ev görmek

Rüyamda ben bir ev gördüm, müstakil, denize sıfır bir evdi. Bu evin bir kaç balkonu vardı. Bir balkonuna çıkınca kenarda çöp birikmişti yani pisti. Diğer tarafa çıkınca çok temizdi.

Bu ne anlama geliyor


Rüyada denize sıfır ev görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada sahilde ev, deniz kenarında bir ev görmek güzel hayat sürmek için istediklerinize yakında kavuşacağınızı simgeler. http://www.ruyabul.com/ruyada-deniz-kenarinda-ev-gormek.html

    Birikmiş çöpler ise fikirleriniz veya sorunlarınızı tamamen terk edeceğinizi gösterir. Bunlara zaman ayırmaya degmeyeceğine karar verebilirsiniz. http://www.ruyabul.com/ruyada-cop-gormek.html

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada denize sıfır ev görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada denize sıfır ev görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.