Rüyada denizin donduğunu görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada denizin donduğunu görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada denizin donduğunu görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 3, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada denizin donduğunu görmek

Rüyamda denizin donduğunu gördüm. Ama deniz kenarında denizi izlerken, birden havadan kar yağmaya başladı ve denizin üzerini dondurdu.

Bende denizin kenarında buz tutan yerin üzerinde gezmeye çalışıyordum. Hava soğuk değildi. derin yerlerine baktım oralarda buz tutmuştu. ama ben buz kırılırsa kenarda kırılırsa bir şey olmaz diye kıyıya yakın yerin üzerinde geziyordum.

Bir anda kıyıdayken bastığım buz tutan yer çöküverdi ama korkmadım, kıyıda olduğum için yine buzun üstüne çıkıp gezmeye çalıştım. hayır olsun inşallah..

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada denizin buz tutması, ruyada denizin dondugunu gormek, rüyada denizi donmuş görmek, rüyada donmuş deniz görmek, rüyada donmuş deniz, ruyada denizin kardan donmasi, rüyada denizin donması görmek, rüyada suyun buz tuttuğunu görmek, rüyada denizin buz tutması görmek, rüyada denizin donması ne anlama gelir hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Rüyada doğa olayları | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada denizin donduğunu görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Deniz kenarında denizi izlemeniz gerçek yaşamınızda bir iç hesaplaşma, öz analiz veya iki durum arasında muhasebe yapmayı simgeler. Genelikle kendine güvensizlik, duygusal travmalar, yaşamda bilinmeyen değişiklikleri işaret eder.

    Rüyada dalgasız deniz, sakin deniz görmek gerçekleşmesi mümkün olan hayallerinizi yada özel yaşamınızda tatmin olduğunuzu, huzurlu bir yaşama kavuştuğunuzu simgeler.

    Rüyada mevsiminde yağan kar yağması görmek iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğinı, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir.

    Denizin donması ise bazı planlarınızı bekletmek, ertelemek zorunda kaldığınızı veya kalacağınızı simgelerken beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkacak bir fırsat ile yolunuza devam edip hedeflerinize ulaşacağınızı işaret etmektedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada denizin donduğunu görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada denizin donduğunu görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.