Rüyada doğacak çocuğuna isim koymak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 19 Aralık 2012

Rüyada doğacak çocuğuna isim koymak

İyi günler, ben bekarım ve rüyamda hamile olduğumu gördüm ve yüzünü hatırlayamadığım birisi “oğlunun adını Erbil koy, kesinlikle iki isim koyma” dedi. Benim pek istekli olmadığımı görünce “eğer ismi koymazsam sen bilirsin, doğsa bile yaşamaz” gibi bir şey dedi. “Nisan, mayıs gibi yine geleceğim” dedi.

Daha önce Erbil’i hiç isim olarak duymamıştım ama anlamı da güzelmiş. Fakat yine de eşiminde benimde kafamız karışık, yardımcı olursanız sevinirim. Sizce ne yapmalıyım.


Rüyada doğacak çocuğuna isim koymak konusunda 2 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    İsimlerin insan hayatında büyük önemi vardır. Uzmanlar erkek çocuğun hayatta güçlü, başarılı, kendinden emin, saygın olması için isminde sert sesli harflerin bulunmasının önemli olduğunu söylüyorlar. hasan, taha, yalçın, kadir, gökhan gibi.

    Rüyanızda gördüğünüz erbil ismi sanıyorum cesur olmak, yiğitlik manasını taşımakta. Ancak rüyada görülen emir kipi üzerinde durulması gereken bir konu. Bana sorarsanız Allah’tan hayırlısını isteyin.

  2. Rümeysa diyor ki:

    Rüyamda bir erkek kardeşim olmuştu. Bebeği görüp görmediğimi hatırlamıyorum ama ben ‘ Bu bebeğin adı EREN olacak’ diyordum. Rüya tabirlerine baktım ama bi yorum göremedim yardımcı olabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada doğacak çocuğuna isim koymak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada doğacak çocuğuna isim koymak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.