Rüyada düğün alayı görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 13 Şubat 2013

Rüyada düğün alayı görmek

merhaba dün geceki gördüğüm bir rüyayı yazmak istiyorum, 5 yıllık yaşadığım şehirde geçen bir olay . ayrıldığım eşimin evinde bir düğün alayı ve kalabalık, bu kalabalığın arasında karışık olaylar polisler, yaralanmalar ve o esnada gökyüzünden gelen bir helikopter bir anda düşüşe geçti ve düştüğü anda patladı, alevler vs.

hemen ardından uzay mekiği gibi bir araç yine düşer ve patlar ve patladığı anda içinden mor renkte yavru dinazorlar iner ve etrafa yayılmaya başlarlar, ince sesleri gelir kulağıma ve hemen kızıma koşarım, beslenme amaçlı geldiklerini düşünür, kızımı alır ve teyzemlerin evinde çift kişilik bir yatağın altına sığınırım, kızımı alıp ve kızım bu arada “ayakkabılarımı giymedim anne, ayaklarım kirlenmiş mi bakar mısın” der ve ben “sus dinozorlar geldi, sessiz olmalıyız” derim korkuyla ve o ısrarla hadi anne uyanda bak uyanda bak derken nefes nefese uyandım hala etkisindeyim.

ilk defa böyle bir kabus gördüm diyebilirim, anlamı nedir çok merak ediyorum, ilginize teşekkür eder iyi günler dilerim .

ceren tarafından 13.02.2013 / 10:23 tarihinde gönderilmiş


Rüyada düğün alayı görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Ceren merhaba,

    Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda adeta kabus gibi bir dönemden geçtiğini, bazı şeylerin alt üst olduğunu, bu karmaşa yüzünden bir takım şeyleri anlamakta zorluk çektiğini göstermektedir.

    Sabırla bu dönemi atlatman gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada düğün alayı görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada düğün alayı görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.