Rüyada düğüne katılmak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 31 Mayıs 2013

Rüyada düğüne katılmak

Merhaba,

Rüyamda nişanlımın kuzeninin düğününe katılıyoruz, orada geline takılacak olan taşlı altın kalın bir bilezik görüyorum, masanın üzerinde duruyor, orta yaşlı bir teyze sanıyorum geline takmak için hazırlıyor, masanın üzerine bırakıyor, o sırada gözüme çarpıyor öylece bakıyorum “bilezik ne kadar da güzel, bana da takılır inşallah, evlenirken” diyorum.

Sizce bu ne anlama gelmektedir şimdiden teşekkür ederim.


Rüyada düğüne katılmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Düğüne gitmek, Hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder. Yaşamınızın bir yönün bittiğini, Ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Rüyada Düğünde olduğunu görmek aynı zamanda, Üzüntülü bazı duyguları, Bağlılık ile ilgili korku belirtisini işaret eder. http://www.ruyabul.com/ruyada-dugun-gormek.html

    Rüyada bilezik görmek güzel, faydalı bir işe ve bekarlar evlilik anlamına gelir. Fakat bu evliliğin erken olacağına işarettir. http://www.ruyabul.com/ruyada-bilezik-gormek.html

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada düğüne katılmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada düğüne katılmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.