Rüyada eşinin ağladığını görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada eşinin ağladığını görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada eşinin ağladığını görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 15, 2012 | | 2 Yorum

Rüyada eşinin ağladığını görmek

eşimden ayrılalı 1 ay oldu, boşanmadık ama ayrıyız, ayrıca hamileyim.

rüyamda eşimi aglarken gördüm, bana dönmek istiyordu, peşimde koşuyordu, çok sıkıntılıydı, gözümün önünde uyuşturucu vurdugunu gördüm kendine, sonra barıştık, rüyamda bende aglıyordum ve aglayarak uyandım bunu yorarmısınız?

elif tarafından 15.12.2012 / 00:50 tarihinde gönderilmiş.

Bu sayfadaki açıklamalar ruyada esinin agladigini gormek, rüyada kocasını aglarken görmek, rüyada eşinin ağlamasını görmek, rüyada eşini aglarken görmek, ruyada esini agladigini gormek, rüyada kocamın agladıgını görmek, rüyada kocanın ağladığını görmek, rüyada kocası için ağlamak, ruyamda esim agliyordu, ruyamda kocam agliyordu hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler:

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada eşinin ağladığını görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. Rüyada eşini görmek, rüyada karısını veya kocasını görmek, anlaşmazlık ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir.

    bir adamın ağladığını görmek Etrafınızı inceleyip böyle birini bulup, onun üzüntüsünü paylaşmalısınız. İnanın ileride bu kişide size destek çıkacaktır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada eşinin ağladığını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada eşinin ağladığını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.