Rüyada eşinin aldattığını görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 11 Mart 2013

Rüyada eşinin aldattığını görmek

İyi Günler,

Rüyamda eşim ile evlendiğimden bu yana ( 2 yıldır) sık sık beni başka erkeklerle aldattığını görüyorum ve en son ki rüyamda yatağımızda benim yanı başımda zenci biri ile aldattığını gördüm ve ben ona “neden beni aldattın” diye sordum, oda ağlayarak “öyle” dedi.


Rüyada eşinin aldattığını görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Biri tarafından aldatılmak Allah ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder. http://www.tr1.net/aldatilmak/

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada eşinin aldattığını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada eşinin aldattığını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.