Rüyada eski erkek arkadaşı görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 03 Mayıs 2013

Rüyada eski erkek arkadaşı görmek

Rüyamda iki senedir görmediğim şu anda arkadaş olarak görüştüğüm eski erkek arkadaşımı gördüm.

Benim oturduğum yere yakın bir yerde karşılaşıyoruz bu kişiyle bana doğru koşup sarılıyor benim elimde
de bir lokma ekmeğin arasında peynir var onu veriyorum alıp yiyor, sonra ekmekteki peynir bacağına bulaşıyor bende onu silmeye çalışırken sigara içmemesine rağmen lokmayı yedikten sonra sigara içiyor.

Daha sonra parmağımda çok şık bir yüzük var, elimi tutup evlenme teklif ediyor, sonra biz el ele tutuşup bir nişan törenine gidiyoruz, giderken yanımızda kız kardeşimde var, elinde bir albüm pencereden birine verecek pencere büyük ve simsiyah pencereden atarken yanlış yere atıp başkasının penceresini çatlattım diyor ama o çatlağı biz görmüyoruz.

Albüm elimizde biz yine el ele nişan evine geliyoruz orda birinin kucağında çok güzel ve sürekli gülen bir kız çocuğu var. Kolumda masmavi güzel bir saat var aslında gerçekte de var erkek arkadaşım alıp bakmak istiyor ama saat elinde paramparça oluyor.


Rüyada eski erkek arkadaşı görmek konusunda 1 yorum yapılmış

 1. yorumcu diyor ki:

  Rüyada eski erkek arkadaşı görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler. Eski bir çocukluk arkadaşını görmek ise heyecan, özgürlük, gençlik canlılık anılarını hatırlamak gerektiğini simgeler. http://www.tr1.net/eski-erkek-arkadas/

  Rkmeğinizi ona vermeniz manevi yönden önemli bir gelişim içinde olduğunuzu ve bunun huzurunu yaşadığınızı sembolize ederken onu sigara içerken görmeniz ise günlük yaşamınızda sık sık anlaşmazlık çıkaran, isyankar davranışlar gösteren birinin sizi rahatsız ettiğini, edeceğini ifade eder http://www.tr1.net/sigara/

  Rüyada yüzük görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı sembolize eder. Eğer parmağınıza takarsanız bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir. Bu rüyalar aynı zamanda sadakat, idealleri, sorumluluklar veya inançları temsil eder. http://www.tr1.net/yuzuk/

  Rüyada evlilik teklifi görmek, evlenme teklif etmek ya da evlenme teklifi almak güzel bir rüyadır ve uyanık hayatta çok sevineceğiniz bir takım gelişmeler olacağını müjdeler. Bu bir evlilik, işinde yükselme, sınav kazanma, sosyal çevrede saygınlık elde etmek olabilir. http://www.ruyabul.com/ruyada-evlilik-gormek.html

  Rüyada saat görmek zamanın önemli olduğu bazı durumlarla karşılaşacağınızı gösterir. Kafanız bazı şeyleri yetiştirme korkusu nedeniyle meşgul olabilir. Hareketlerinizi ve işlerinizi hızlandırmanız gerektiğini işaret ederken saatin kırılması bu konularda bir olumsuzluğa işarettir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada eski erkek arkadaşı görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada eski erkek arkadaşı görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.