Rüyada eski eşiyle konuşmak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 02 Temmuz 2013

Rüyada eski eşiyle konuşmak

Merhaba. 4.5 yıl önce eşimden boşandım ve bir kızımız var. Rüyam şöyle
Bir geminin içeresinde bir yatakta yatıyorum ve yukarıdan dev dalgaların üzerime düştüğünü görüyorum. Yalnız bana bir şey olmuyor. sonra kalabalık bir grupla (lise arkadaşlarım) sokak içeresinde yürürken aniden elime bir dişim düşüyor.

Eve geldiğimde eski eşimle mutfakta ağız ağıza kendimi konuşurken buluyorum. Onun erkenden evlilik yaptığını anlıyorum ve evimde çöpün yanında orta boy bir fayans üzerinde bir kenarında eski eşimi damatlığıyla diğer kenarında sevgilisini gülerken hafif gri renkte bir gelinlikle görüyorum. buna dayanamayarak dışarıya çıkıyorum bir köşeden eski eşimi izliyorum. babamla çıkıyorlardı ve eşim iki tekerli bir motora atlayıp gitti.

Kimden: Rüya
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 30
Medeni Durumunuz: Boşanmış
Anahtar kelimeler: eski eş,


Rüyada eski eşiyle konuşmak konusunda 1 yorum yapılmış

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada eski eşiyle konuşmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada eski eşiyle konuşmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.