Rüyada eski kaynanayı görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 31 Mayıs 2013

Rüyada eski kaynanayı görmek

Rüyada eski kaynanamla kayın pederimi görüyorum, gelip beni istiyorlar, ben “hoş geldiniz” demek için yanlarına gidiyorum, kayın pederimin elini öpecekken o benim elimi öpüyor, bana ricada bulunuyormuş gibi.

Kayın validem de öyle, çok mahcup yüzleri vardı ama ben çok üzgündüm, başka birinden haber bekliyordum ve şu an o kişiyle evlilik hazırlığı içindeyim. Ama hep geçmiş günlerim ve geçmiş karakterler rüyalarımda. lütfen yorumlayın.

meral tarafından 31.05.2013 / 09:51 tarihinde gönderilmiş


Rüyada eski kaynanayı görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada eski kaynanayı görmek, ayrıldığı eşinin annesini görmek, geçmişte kalan, unutulmuş bir tartışmanın ya da dedikodunun yeniden gündeme gelip, canınızı sıkacağını temsil eder. http://www.ruyabul.com/ruyada-kaynana-gormek.html

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada eski kaynanayı görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada eski kaynanayı görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.