KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada eski patronunu görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada eski patronunu görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada eski patronunu görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Şub 4, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada eski patronunu görmek

Sayın rüya yorumcusu, ben dört beş keredir aynı rüyayı görüyorum. Bilinç altımı yoksa haberci rüyalardan mıdır acaba?

Benim iki sene önce bir bebeğim oldu, onun için işimden çıkarıldım. Şu an gördüğüm rüyalar hep beni işten çıkaran eski patron ile ilgili, beni tekrar işe almak istiyor ama söyleyemiyor ya da çok benzer rüyalar görüyorum. Hepside patronum ve işimle ilgili. Normalde bunları hiç düşünmüyorum çünkü artık çalışmayı düşünmüyorum.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada eski patronu görmek, rüyada eski patronunu görmek, ruyada eski patron gormek, ESKI PATRON GÖRMEK, ruyada eski patronunuu görmek, ruyada eski patronun yeniden ise almasi, rüyada eski patron görme, rüyada eski patron, Ruyada eski kadin patroni görmek, rüya tabiri eski patronunu görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler:

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada eski patronunu görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Aynı rüyayı tekrar tekrar görmek, onun güçlü bir mesaj verdiğini yada mesajı sizin anlamadığınızı gösterir.

    Rüyada patronunu görmek, iş yaşamınızla ilgili bir takım kaygılarınız, bazı iş problemleri olduğuna işaret eder.

    Ancak yazdığınıza göre şu anda bir iş kaygınız yok ( belkide bilinç altında gelecek kaygısı taşıyor olabilirsiniz ) bence rüyanız bir hesaplaşmayı temsil etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada eski patronunu görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada eski patronunu görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık