Rüyada eski patronunu görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 04 Şubat 2013

Rüyada eski patronunu görmek

Sayın rüya yorumcusu, ben dört beş keredir aynı rüyayı görüyorum. Bilinç altımı yoksa haberci rüyalardan mıdır acaba?

Benim iki sene önce bir bebeğim oldu, onun için işimden çıkarıldım. Şu an gördüğüm rüyalar hep beni işten çıkaran eski patron ile ilgili, beni tekrar işe almak istiyor ama söyleyemiyor ya da çok benzer rüyalar görüyorum. Hepside patronum ve işimle ilgili. Normalde bunları hiç düşünmüyorum çünkü artık çalışmayı düşünmüyorum.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.


Rüyada eski patronunu görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Aynı rüyayı tekrar tekrar görmek, onun güçlü bir mesaj verdiğini yada mesajı sizin anlamadığınızı gösterir.

    Rüyada patronunu görmek, iş yaşamınızla ilgili bir takım kaygılarınız, bazı iş problemleri olduğuna işaret eder.

    Ancak yazdığınıza göre şu anda bir iş kaygınız yok ( belkide bilinç altında gelecek kaygısı taşıyor olabilirsiniz ) bence rüyanız bir hesaplaşmayı temsil etmektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada eski patronunu görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada eski patronunu görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.