KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada eski sevgilisiyle barıştığını görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada eski sevgilisiyle barıştığını görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada eski sevgilisiyle barıştığını görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Kas 25, 2012 | | 3 Yorum

Rüyada eski sevgilisiyle barıştığını görmek

Dun gece ruyamda eski sevgilimi gordum. Biz onunla simdi ayriyiz ama 3 cu kez onu goruyorum ruyamda.
1- ben onla yeniden barışmak, baslamak istiyordum.
2- o benle istiyordu.
3- bir atla gelmis ikimizde biri birimize sarildik, yeniden cıkmaya basladik, sonra beni atla eve bırakti “daha gorusucez” diye anlastik ve gitti.

Soylermisiniz bu ruyalarin anlami nedir ?

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek ne anlama gelir, rüyada iki sevgilinin barıştığını görmek, ayrılmış iki sevgiliyi rüyada barışmak görmek, ruyamda eski sevgilimle baristigimi gordum bu neanlama gelir, ruyamda eski sevgilimle baristigimi gordum, rüyada sevgiliyle barışmak ne anlama gelir, rüyada sevgilinle barıştıgını görmek, rüyada sevgilimin eski sevgilisiyle barışması, rüyada eskı sevgılıyle barıstıgını grmek, rüyada eski sevgılının barıştığını görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Sevgili eş arkadaş | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada eski sevgilisiyle barıştığını görmek konusunda 3 yorum yapılmış

  1. s.a sevdigim kızla 2 senedir ayrıyım, onu hala da seviyorum, haftada bir rüyama giriyor, dün gördügüm rüyada sevdigime bir mektup veriyorum, oda bana bir mektup veriyor, içinde suriye ye gidecegini yazıyor, birden ezan okundu ve ben mekandan ayrıldım neye deladet eder ?

  2. merhaba eski sevgilimi rüyamda gördüm. düğün salonundaydık o karşımda oturuyordu. sonra bana mesaj attı hava çok sıcak dedi bende evet dedim ama aşkım böyle yapma dedi. sonra yanıma geldi yanımda ailem vardı sanki evliymişız gibiydik suan onunla ayrıyız ben onunla barışmak istiyorum rüyanın tabirini öğrenmek itiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada eski sevgilisiyle barıştığını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada eski sevgilisiyle barıştığını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık