KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada eve hırsız girmesi rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada eve hırsız girmesi rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada eve hırsız girmesi manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Mar 5, 2013 | | 3 Yorum

Rüyada eve hırsız girmesi

Merhaba. Rüyamda eve hırsız giriyordu, evde olan altın ve yüzük takılarımın hepsi çalınmış, Çok üzülüyorum ve etkileniyorum.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada eve hırsızın girmesi ne demek, rüyada binaya hirsiz girmesi, rüyada eve hırsız girmesi, ruyada eve hirsizin girdigini gormek, rüyada hirsizi eve girmeye calistigini görmek, rüyada hırsızın eve girmeye çalıştığını görmek, ruyada pencered hırsız girmesi, ruyamda annemin evine hirsiz girmisti hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Para ve maddiyat | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada eve hırsız girmesi konusunda 3 yorum yapılmış

  1. Rüyada hırsız görmek Bir takım düşmanlarınız var, dikkatli olmalısınız demektir.

    Evinin soyulduğunu görmek, bazı sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız demektir. http://www.tr1.net/hirsiz/

  2. rüyamda ben ve kardeşim evdeyiz cam acık ve bi adam diyorki kapıyı aç diyo bende acıyorum ama adam camdan giriyor ve kapıyı kitliyor kıpırdarsan seni döverim diyor ben camdan yardım edin evde hırsız var dedimde ordan geçenler bana bakmıyor bile sonra yengem çıkıyor binadan yengeme diyorum yengem yavaşca yaklaşıyor hırsız hiç bir şey yapmıyor oturuyor öyle yengem anahtarı ver diyor ben tam verecekken dur verme diyor anahtarları alıyor yengemde eve giriyor camdan yengem anahtarları alıyor adamdan kapıyı açıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada eve hırsız girmesi rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada eve hırsız girmesi görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık