Rüyada evin sallandığını görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 12 Ocak 2013

Rüyada evin sallandığını görmek

Merhaba admin,

Dün gece gördüğüm rüyamdan çok etkilendim ve huzursuz oldum. Yorumlayabilirseniz memnun olurum.

Rüyamda hiç tanımadığım bir eve kardeşimle gidiyoruz. Ev çok yüksek katlı ve biz de üst katlardayız. Evde bazı tanıdık arkadaşlarım da var. Ben kardeşime “artık çıkalım” diyorum ama o bir erkekle tanışmış ve muhabbet ediyorlar. “Biraz daha kalalım” diye ısrar ediyor bana.

Kucagıma arkadaşımın 2 yasındaki oglunu alıyorum annesi yok bana emanet. O sırada çok büyük bir deprem oluyor ev inanılmaz sallanıyor. Çocuga sıkı sıkı sarılıyorum, koltukta oturuyoruz. Yıkılmayacak diyorum dua ediyorum. Yan apartmandan insanlar sarsıntıdan evden fırladıklarını ve bizim cama carptıklarını görüyorum. Bir adam cerceveye can haliyle tutunuyor ve gözüme bakıyor. O sırada ev yıkılıyor ve uyanıyorum.

Yorumunuzu merakla bekliyorum. Teşekkürler.

gnc tarafından 12.01.2013 / 12:14 tarihinde gönderilmiş


Rüyada evin sallandığını görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyanızın ilk blümü için lütfen http://www.tr1.net/ev/ sayfasını inceleyiniz. Verilen mesajı tespit ediniz.

    Rüyanızın ikinci bölmü için http://www.tr1.net/deprem/ adresini okuyunuz.

  2. nursena ok diyor ki:

    ben bir eve gidiyorum o ev çok büyük ve evde hiç tanımadığım insanlar oturuyor ama bunlar beni aralarına alıyorlar biz bunlarla balkona çıkıyoruz ve balkona çıktığımızda balkon ikiye bölünüyor ve o evde oturanlar balkonu ve evi sallıyorlar ve ben burada uyanıyorum ben merakla yorumunuzu bekliyorumm

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada evin sallandığını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada evin sallandığını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.