KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada evinin yandığını görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada evinin yandığını görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada evinin yandığını görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Şub 15, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada evinin yandığını görmek

Merhabalar bu sabah görmüş olduğum rüyamı yorumlayabilir misiniz ?

Üç katlı bir evimiz var, her kat bir büyük bir küçük daireden oluşuyor. Ben küçük olan dairede yaşıyorum. Tavan çatı katı olduğu için tahtadan. Ailem belli aralıklarla eve ziyaretime gelir ve bende kalır. Ailem evdeyken abim bize geliyor kapıdan giriyor bir problem yok.

Sonra babam kapıyı açmaya çalışıyor kapıdan alevleri görüyoruz ve kapıyı kapatıyoruz. O kadar gerçekçi ki alevlerin sıcaklığını hissediyorum. Camdan bakmak için yürüyorum. O sırada duvar ile tavan arasından içerisi giren alevleri görüyorum. Ama dairem yanmıyor yanlızca dışarı çıkamıyoruz.

Camı açıyorum yağmur yağıyor. Yağmurun sesini duyuyormuyum duymuyormuyum hatırlamıyorum. Sabaha doğru evden çıkıyorum evin yanan tarafına bile bakmıyorum ve işe gidiyorum. Sanki evin her yeri yanmış yanlızca benim dairem sağlam kalmış alevler yakmamış gibi.

Şimdiden teşekkürler. Sefa.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada evin tavanın yanması, rüyada evinin yandığını görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Korku endişe | Etiketler: , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada evinin yandığını görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Ruyada evinde yangın çıktığını, evinin yandığını görmek, Evini yanarken, evinin yandığını görmek, yaşamınızda bir dönüşüm geçirmeniz, bazı eski alışkanlıklarınızı ve düşünme yöntemlerini yada davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini gösterir. Tekrar tekrar evinde yangın görmek ise değişime hazır olmadığınızı veya değişikliğe karşı çıktığınızı belirtir. http://www.tr1.net/yangin/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada evinin yandığını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada evinin yandığını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık