Rüyada evinin yandığını görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 15 Şubat 2013

Rüyada evinin yandığını görmek

Merhabalar bu sabah görmüş olduğum rüyamı yorumlayabilir misiniz ?

Üç katlı bir evimiz var, her kat bir büyük bir küçük daireden oluşuyor. Ben küçük olan dairede yaşıyorum. Tavan çatı katı olduğu için tahtadan. Ailem belli aralıklarla eve ziyaretime gelir ve bende kalır. Ailem evdeyken abim bize geliyor kapıdan giriyor bir problem yok.

Sonra babam kapıyı açmaya çalışıyor kapıdan alevleri görüyoruz ve kapıyı kapatıyoruz. O kadar gerçekçi ki alevlerin sıcaklığını hissediyorum. Camdan bakmak için yürüyorum. O sırada duvar ile tavan arasından içerisi giren alevleri görüyorum. Ama dairem yanmıyor yanlızca dışarı çıkamıyoruz.

Camı açıyorum yağmur yağıyor. Yağmurun sesini duyuyormuyum duymuyormuyum hatırlamıyorum. Sabaha doğru evden çıkıyorum evin yanan tarafına bile bakmıyorum ve işe gidiyorum. Sanki evin her yeri yanmış yanlızca benim dairem sağlam kalmış alevler yakmamış gibi.

Şimdiden teşekkürler. Sefa.


Rüyada evinin yandığını görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Ruyada evinde yangın çıktığını, evinin yandığını görmek, Evini yanarken, evinin yandığını görmek, yaşamınızda bir dönüşüm geçirmeniz, bazı eski alışkanlıklarınızı ve düşünme yöntemlerini yada davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini gösterir. Tekrar tekrar evinde yangın görmek ise değişime hazır olmadığınızı veya değişikliğe karşı çıktığınızı belirtir. http://www.tr1.net/yangin/

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada evinin yandığını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada evinin yandığını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.