Rüyada evli olduğu halde gelinlik giymek

Rüyada evli olduğu halde gelinlik giymek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada evli olduğu halde gelinlik giymek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada evli olduğu halde gelinlik giymek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 21, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada evli olduğu halde gelinlik giymek

Editörün notu : bazı değerli dostlarımız, sitemizde açık açık rüya yorumlarının site üzerinden yapılacağı yazmasına rağmen, gönderilen rüyada kesinlikle kişisel bilgi olmamasına rağmen bu rüyanın sahibi ısrarla rüyanın kaldırılmasını istemiş ve daha fazla uğraşmamak için bu rüya kaldırılmıştır.

Kendisine, aynen rüyasında olduğu gibi sevgili kaynanası ile bol kavgalı yaşam diliyoruz.

“Ben rüyamda bembeyaz çok güzel bir gelinlik giyindiğimi gördüm. ( Fakat ben evliyim ). Ama rüyamda ise kaynanamla bir kavga yapıyorduk. Kavga derken ağız kavgası, tartışıyorduk”

Okurumuzun rüya kaldırma talebi.
Ben sizin sitenize üye oldum.. ve de ben rüya yorumunuzun bu mail adresine yorumlanacağını sandığım için buradan gönderdim.. keşke benim rüyamı o siteye göndermeseydiniz.. ben sizin sitesine güvendim sizin sitenizden mailine gönderdim rüyamı.. rüya yorumlanacaksa da benim mailim üzerinden yorumlansın.. sizden rica ediyorum o siteden rüyamı kaldırırsanız sevinirim..

Kategori: İnsanlar akrabalar | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada evli olduğu halde gelinlik giymek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyorki

    Kendisine verdiğimiz cevap.Değerli üyemiz, lütfen ama lütfen ne yazdığınıza, ne söylediğinize tekrar bakın ve biraz insaf edin.Biz, hacı, hoca, üfürükçü, … devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada evli olduğu halde gelinlik giymek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada evli olduğu halde gelinlik giymek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.