Rüyada evli olduğunu görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 29 Kasım 2012

Rüyada evli olduğunu görmek

Adım Çağla 17 yaşındayım, rüyamda büyümüşüm ve evlenmişim, yanımda kocam var ama onun yüzünü göremedim, sadece gövdesini gördüm, üzerinde takım elbise vardı, benim elimde sanırım incir vardı beraber babaanneme gidiyoruz, halamda orada.

Ben kocama “bak güller çok güzel degilmi” diyorum ve etrafımızda güller ve agaçta renkli güller var, hatta ben birini kokluyorum, sonra bahçeye dogru yürüyorum, orada bir sürü karınca var, şerit halinde yürüyorlar, incirlerimi yere bırakıyorum ve karıncalar incirlerimin üzerine geliyorlar, bende yere oturuyorum ama nereye oturduguma bakmıyorum, halam “çağla oraya oturma, bak” diyor, bir bakıyorum karıncalar bacaklarıma falan çıkıyorlar, sonra uyandım bu arada incirimin rengi yeşildi birazı soyulmuştu.


Rüyada evli olduğunu görmek konusunda 6 yorum yapılmış

 1. yorumcu diyor ki:

  Çağla

  Gönderdiğin rüya çok ilginç, neden dersen ilk bölümü anlamsız, sıradan bir 17 yaş genç kız rüyası. Senin yaşında genç kızlar mutlaka bu tür evlenme, evlilik rüyaları görür, bu beynin bir otomatik fonksiyonudur.

  Buna karşılık rüyanın ikinci kısmı çok anlamlı. Aşağıdaki bilgiler ışığında, ruh halin, hayallerin, hayal kırıklıkların, hedeflerini bir arada değerlendirerek mesajı tespit etmelisin.

  Rüyada incir görmek Mala ve altına yorumlanır.
  İncir yemek, yedini görmek Altın, gümüş, değerli metal anlamına gelir
  Yeşil incir Borç altın demektir

  Rüyada Güller, ferahlik ve sevince isaret eder.

  Rüyada karınca görmek çok hırslı olduğunuzu ve hiçbir şeyden memnun olmadığınıza, ayrıca uzun ömürlü olmak olarak da yorumlanır.

 2. pelin diyor ki:

  slm ben pelin dün gece bi rüya gördüm ama tam olarak hatırlamıyorum, evli oldugumu gördüm ama eşimin yüzünü hic göremedim sadece gövdesini gördüm, kocamın ailesi ile yaşıyorduk, daha yeni gelindim ve binada ki herkesle tanıştırıyorlardı eltilerim ve nasıl olduysa bianda uyandım bunu nasıl yorumlarsınız cok merak ediyorum saygılarımla

 3. nihan ceylan diyor ki:

  rüyamda bir adamla evliydim bir restoran a gitmiştik adam uzun boyluydu yüzünü pek hatırlamıyorum ama güzeldi. ve kızım vardı birlikte yemek yiyorduk. bu rüyadan etkilendim açıkçası . acaba karşıma böyle birisi mi çıkacak merak ediyorum . yani u rüyanın anlamı nedir?

 4. Gizem diyor ki:

  ben 16 yaşındayım rüyamda evli olduğumu gördüm evli olduğum adam 40 yaşını geçmişti, saçları bembemyazdı yüzünü net göremedim ve birde oğlum vardı en yakın arkadaşımsa ikiz bebeklere hamile idi daha sonra bebeklerden sadece birini doğurdu. bu rüya çok saçma ama arkadaşım ve benim için bir anlamı var çok merak ediyorum rüyamı yorumlar mısınız

 5. süleyman Gürbüz diyor ki:

  Merhaba rüyamda şimdiki kız arkadaşım la evlenmis oluyoruz ve bir çocuğumuz var.ne anlama geliyor? Simdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada evli olduğunu görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada evli olduğunu görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.