Rüyada fare ısırması görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada fare ısırması görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada fare ısırması görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Mar 10, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada fare ısırması görmek

Selam,

Benim adim Tuana 21 yasindayim,

Dun gece ruyamda iki tane farenin pesimden kosup tekrar tekrar isirmaya calistigini gordum. Issiriyorlardi ama aci hissi vererek degildi.

Elimden, boynumdan ve sirtimdan tekrar tekrar isirdilar. Isirdiklarinda ben yavas yavas alip atmaya calistim her defasinda.

Ruyamda bulundugum yer bir benzin istasyonu gibi bir yerdi, hafif karanlik ve depo gibi bir yerdi.

Turkcem pek iyi degildir, anlasilmadiysa ozur dilerim.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada birden çok fare ısırması, rüyada elimi fare ısırması görmek, rüyada elini fare ısırdığını görmek, rüyada fare ısırması, rüyada fareye benzeyen hayvanın ısırdığını görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada fare ısırması görmek konusunda 1 yorum yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada fare ısırması görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada fare ısırması görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.