Rüyada fare öldürmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada fare öldürmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada fare öldürmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Tem 27, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada fare öldürmek

Evimde ev işleriyle uğraşıyorum. (aslında gerçekte kendi evim değil ama rüyamda sanki kendi evimmiş gibi geliyor).
Bu sırada bir odaya giriyorum. Odada bir şömine var.
Şöminenin bacasından sevimli beyaz bir kedi fırlıyor bana doğru. Çok büyük değil. Yavru sayılır. Ama beni görünce korkup tekrar şöminenin içine giriyor. Şöminenin içine doğru bakıyorum, içinde kocaman beyaz, iri dişleri olan bir fare var. Kedi ona doğru koşunca kediye saldırıp parçalıyor.
Sonra beni görüyor ve bana doğru koşup kolumu bileğimden ısırıyor.
Bu sırada elimde bir çatal var.
Çatalı boğazına batırıp öldürüyorum onu.
Kanı akmıyor ama hemen ölüyor.

Kimden: Pınar
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:35
Medeni Durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz: karışık
Anahtar kelimeler: fare, kedi, şömine

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada fare öldürmek konusunda 1 yorum yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada fare öldürmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada fare öldürmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.