Rüyada gelinlik dükkanı görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada gelinlik dükkanı görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada gelinlik dükkanı görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Şub 6, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada gelinlik dükkanı görmek

Merhaba benim adim aylin ve 18 yasindayim. Ben cok rüya göriyorum ve cogu zaman anlamsiz oluyor ama ben bunu cok merak ettigim icin paylasmak istedim.

Rüyamda bir gelinlik dükkanina girdim ve orada bir adam vardi, gömleği ve pantolonu yukarıdan asağı bembeyaz idi, bana yardimci olmak istedi ve sordu “nasil gelinlik ariyorum” diye ve bana bir kücücük bir porselen bebeginin üstündeki gelinliği gösterdi, evet dedim bunun tipinden ariyorum.

Ama Ben ayni anda icimden düsünüyordum allah allah benim sevgilim yok ki acaba niye kendime gelinlik bakiyorum diye. Iste bukadar simdiden sagolun yorumlarimiz icin

Bu sayfadaki açıklamalar ruyada gelinlik magazasina gitmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Rüyada evlilik ve evlenmek | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada gelinlik dükkanı görmek konusunda 1 yorum yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada gelinlik dükkanı görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada gelinlik dükkanı görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.