Rüyada gelinlik ve damatlık görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 30 Kasım 2012

Rüyada gelinlik ve damatlık görmek

Rüyamda, abim ile yengem gelinlik ve damatlik giymişlerdi. Onlar yürürken bende arkalarından geliyordum. Baktım üstümde damatlık elbisesi vardı. Sonradan gelinlik elbisesine dönüştü. Üstümde gelinlik elbisesi vardı. Ben kendimi rüyada çok garip hissettim ve rüya bitti.


Rüyada gelinlik ve damatlık görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada damatlık, damat kıyafeti, damat elbisesi, damat giysisi görmek günlük yaşamınızda büyük bir değişimin, gelişimin habercisidir. Bu değişim iş hayatı, özel hayatta yeni proje, yeni ortaklık veya yeni birliktelik, bekarlar için evlilik şeklinde olabilir.

    Rüyada gelinlik görmek Gelinlik giymek, gelinlik bakmak beyaz gelinlik giydiğini görmek tüm genç kızların gördüğü bir ortak rüyadır ve genel olarak yeni, temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret ederken, eski, pis gelinlik bunun tersini ifade eder

    Yeni, şık bir gelinlik giymek olumlu mesajlar verirken, eski, yırtık, perişan bir gelinlik giydiğini görmek negatif mesajlar verir.

  2. zeynep diyor ki:

    bende ruyamda gelinlik gıymıs kocamla tekrar evlenıyordum

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada gelinlik ve damatlık görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada gelinlik ve damatlık görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.