Rüyada gökyüzünden inen insan görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 19 Kasım 2012

Rüyada gökyüzünden inen insan görmek

Merhaba,

gecen hafta beni cok etkileyen bir rüya gördüm, rüyamda sol tarafima bakarken bir adama benzer insanin gökyüzünden indigini gördüm, bir ara sonra o insan/melek saclari siyah yüzü asaga bakarak/ gözlerini acmadan bana dogru yöneldi, uctu arkasinda sanki kanatlara benzer onu tasiyan bir bulut vardi ve ben ilk korkarak hareket ettim ve sonra güvendim, kendisine beyaz bir kagit verdim. Kagit büyükdü ve üstünde hic birsey yazmiyordu, sag ellimle verdim.


Rüyada gökyüzünden inen insan görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada melek görmek, melekler İyilik, Saflık, Koruma, Kutsallık, Rahatlık ve Teselli anlamlarını simgeler. Bu rüyada meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edin. Bu mesajlar daha fazla tatmin ve mutluluk, doğru bir haber olarak ifade eder. http://www.tr1.net/melek/

    Beyaz kağıt, hayırlı gelişmeleri, aydınlığı temsil etmektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada gökyüzünden inen insan görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada gökyüzünden inen insan görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.