Rüyada halanın oğlunu görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 24 Haziran 2013

Rüyada halanın oğlunu görmek

Ablama mesajla onu sevdiğini itiraf eden halamın oğlu sürekli etrafımızda dolaşıyor ve iyi görünmeye çalışıyordu.

Daha sonra öğrendik ki kendi teyzesinin 16 yaşındaki kızı ile nişanlanacak (aynı zamanda benim halamın kızı oluyor). Ben de onu gördüğüm bir akşamın gecesi bu rüyayı gördüm. Sanırım intihara teşebbüs ediyordu, ben seslendim ve “ablamı gerçekten sevmedin mi” dedim, “sevdim” dedi. “Neden başkasıyla nişanlandın” dedim, “söyleyemem mecburdum” dedi.

Daha sonra bana telefonu uzattı ve nedenini nişanlısına sormamı istedi. Şimdiden teşekkür ederim. Gerçekten çok merak ediyorum.

17 yaşında bekar bayanım.


Rüyada halanın oğlunu görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Hala oğlu, hala kızı ile nişanlanmak, evlenmek gibi olayları okudukça dehşete kapılıyorum. Yahu sizin öğretmenleriniz yok mu? gazete okumuyor, televizyon izlemiyor musunuz? Hala çocuğu kardeş demektir.

    Biliyorum ben okyanusta bir damla dahi değilim. Ne dersem boşa. Ülkemizde kaç tane akraba evliliğinden kaynaklanan özürlü çocuk var hiç merak ettiniz mi?

    Neyse yazacaklarım bu kadar. Siz yine bildiğinize devam edeceksiniz.

    Rüyanın neresi gerçek hayat, neresi rüya net anlaşılmıyor. Düzenleyip yeniden yazarsanız yardımcı olacağız.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada halanın oğlunu görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada halanın oğlunu görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.