Rüyada hırsız görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 27 Nisan 2013

Rüyada hırsız görmek

Merhaba
Bir gecede 2 rüyamda da hırsız gördüm. İlk rüyamda uyanıyorum kapı kilitlemişti diye eşime soruyorum sonra kapınn deliğinden bakarken hırsızın kapıya. Doğru geldiğini görüyorum sonra tam kapıyı zorlayacakken ben kapıda anahtar girişinde anahtarı tutuyormuş giremesin diye giremiyor gidiyor. Uyanıyorum yine uyuduğumda tekrar bi hırsız kapıda bu sefer 15 yaşlarında bi erkek o da kapının dışında girmek için uğraşırken bu sefer yakalıyorum eşimde ayakta sonra hırsızı yakalayıp eve soktuğumuzda ev halkı uyanıyor hırız basında duruyorlar eşimde bana güvenlikçi bir sitede oturmamız gerekiyor diyor artık. Yorumlarmısınız. Yorumlarda am anlamıyla bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim
İyi günler
Tuğba


Rüyada hırsız görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada hırsız görmek Bir takım düşmanlarınız var, dikkatli olmalısınız demektir.

    Evinin soyulduğunu görmek, bazı sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız demektir.

    Hırsız kovalamak, yakalamak, kovaladığını, yakaladığını görmek düşmanlarınıza galip geleceksiniz demektir. http://www.tr1.net/hirsiz/

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada hırsız görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada hırsız görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.