Rüyada hristiyan tapınağı görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 10 Mayıs 2013

Rüyada hristiyan tapınağı görmek

merhabalar;

akşam rüyamda babannemin evinin altinda eski tarihi bir tünel buluyorum. tunel girisinde kocaman bir kapi ve kapi uzerinde haç kabartması görüyorum, içeri giriyorum eski bir hristiyan tapinağiymiş.

eskiden öğrenciler burada dini eğitim için kaliyorlarmis, iki katli bir yer, ust uste katlanarak koyulmus kayrolalar goruyorum.

sonra cikacakken tam tunelden rahmetli babannemi görüyorum, kapidaki kabartma haçi gösteriyorum. “evin altinda böyle bir tarihi tapinak olduğunu biliyormuydun” diye soruyorum.

rüyami yorumlarsaniz sevinirim.

rumuz: azram35


Rüyada hristiyan tapınağı görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyanızla ilgili açıklama http://www.ruyabul.com/ruyada-hristiyan-tapinagi-gormek.html sayfasında bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada hristiyan tapınağı görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada hristiyan tapınağı görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.