Rüyada içine cin girdiğini görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 16 Ocak 2013

Rüyada içine cin girdiğini görmek

Rüyamda su anda 8 aylık hamile olan yengemi gördüm, annemin yanında bana yaklaşıp bana “içimde cin olduğunu ve kontrol ettiğini” soyleyerek, kollarımdan tuttu bende ona “aslında bunu benimde yapabildiğimi” soyledim ve onun suratına bakıp yengemin bedenindeki cini kendi ruhuma aldım, bu esnada benim aslında diğer cinlerle de baglantılı oldumu, onlarında bu duruma yardımcı olduğunu gördüm.

Her şey olup biterken annemde bir kenarda bizi izliyordu. Normal yaşamımızda annem asla cinlerin varlığına inanmaz, bunun ne anlam ifade ettiğini merak ediyorum, çünkü son zamanlarda internet üzerinden okuduğum sizin sitenizde de bulunan içine cin girince insan davranışlarındaki değişimin hepsini yaşıyorum, dün gece bu ruyayı görmem üzerine okudum bu değişimleri lütfen bana yardım edin şimdiden teşekkürler.

bade taraından 16.01.2013 / 16:47 tarihinde gönderilmiş.


Rüyada içine cin girdiğini görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada cin, üç harfli, üç harfliler görmek Hayatınızda bazı dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada içine cin girdiğini görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada içine cin girdiğini görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.