KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada iki başlı yılan görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada iki başlı yılan görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada iki başlı yılan görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Tem 4, 2013 | | 2 Yorum

Rüyada iki başlı yılan görmek

Ben evime gidiyordum, evime çıkayım dedim, çıktım çıktım ilk önce akrep gördüm, korktum ona vurdum ama ölmedi, ayakkabılarımı kendim orada çıkartıp aşağı indim, ondan sonra bir daha denedim, ayakkabılarımı almak için bu sefer 2 başlı başlı yılan gördüm, 2,3 sn durakladık, ben tam giderken kaçarken bana saldırdı, her halde boynumdan tuttu uçtum duvara çarptım Allah Rızası için cevap verin ne anlamı var.

Kimden: murat
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaşınız: 15
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: akrep, yılan

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada çift başlı yılan görmek, ruyada iki basli yilan gormek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada iki başlı yılan görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. 4 senedir nişanlıyım sonra boşandık sonra rüya gördüm rüyamda nişanlımın abisi ve gelinler vardı ve televizyonun altında iki başlı bir yılan vardı rüyamda uyuyordum ve kalktımda yılan üstüme saldırdı ve alnımı ısırdı sonra ben yılanı öldürdüm rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada iki başlı yılan görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada iki başlı yılan görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık