Rüyada imam nikahı kıyıldığını görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 08 Aralık 2012

Rüyada imam nikahı kıyıldığını görmek

rüyamda evlenmek ıstedıgım kişiyle imam nikahı kıyıldıgını gördüm, onunla elele tutup yürüdügümü gördüm, onu ata binmiş benı bekledıgını gördüm kısa zamnda yorumlarsanız sevınırım


Rüyada imam nikahı kıyıldığını görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyanız bana göre herhangi bir mesaj vermeyip, günlük yaşamınızda aşırı derecede arzuladığınız bazı şeylerin uykudaki yansımasıdır.

  2. ümran diyor ki:

    rüyamda erkek arkadaşımla imam nikahı kıydırdığımızı görüyodum yalnız benim aklıma reglden sonra temizlenmediğim cenabet olduğum aklıma geliyor bir acayip oluyodum yorumlarsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada imam nikahı kıyıldığını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada imam nikahı kıyıldığını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.