KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada kahverengi at görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada kahverengi at görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada kahverengi at görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 12, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada kahverengi at görmek

Kegizmo tarafından 12.12.2012 / 14:18 tarihinde gönderilmiş.

Merhaba yorumunuz icin simdiden tesekür ediyorum. Rüyamda esimin arkadasi evimize üc kahverengi at ( Tay ) ve iki inek getiriyor.

Ben esimi atlar kesilmez diye uyarsamda üc atin ve bir ineğin basini kesiyor. Arkadasi da bir anda Pencerenin panjuruna takildigini, arada kaldigini görüyorum. Rüyamda kan da görüyorum. Yani baslar kesildiginde rüyamda kanda görünüyor.

Yorumlarsaniz cok sevinirim, cok tedirginlestim

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada kahverengi at görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler: , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada kahverengi at görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Kegizmo merhaba,

    Rüyanız çok ilginç, önemli fakat sizin için üzücü mesajlar vermekte.

    Rüyada at görmek uyum, sadakat, güç, kuvvet ve enerji sembolüdür.

    Rüyada inek görmek Bolluk ve berekete işarettir.

    Eşinizin atları ve ineği kesmesi ise; ailenizde gelişen bazı durumlar sonucu kısa vadede bolluk ve berekete kavuştuğunuzu düşündüğünüzü, ancak ileride uyum, sadakat, güç, kuvvet gibi konularda kayıp yaşayabileceğinizi simgelemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada kahverengi at görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kahverengi at görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık