Rüyada kan kustuğunu görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 17 Ocak 2013

Rüyada kan kustuğunu görmek

Rüyamda Kirli ve kara bir kan kusuyordum ve içimde korkuyla kan durmayacak derken duruyor ve sanki kirli biraz rengi açılıyordu.

Bu rüyanın etkisinden haftalarca çıkamadığım için bir cevap da bulamadım. Lütfen anlamını tüm açıklığıyla açıklamanızı rica ediyorum !

38 yaşındayım küçük çapta ticaret iş yaptığım bir ofisimiz var ve işlerimiz iyi gitmiyor ve bu strees sağlığımı da olumsuz etkiliyor. Belki bundan belkide bir işaret. saygılarımla !


Rüyada kan kustuğunu görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada kan kusmak Nimet, zenginlik anlamını taşır http://www.tr1.net/kusmak/

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada kan kustuğunu görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kan kustuğunu görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.