Rüyada kanser olduğunu öğrenmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada kanser olduğunu öğrenmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada kanser olduğunu öğrenmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Şub 6, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada kanser olduğunu öğrenmek

Ev kalabalık herkes namaz kıliyor, yer olmadığı için temiz bir yatağin üzerine çıkıp namaz kılmaya çalıyorum ama dengede duramadığım için selam verip başka odada namaza yeniden kılıyorum.

Kanser olduğumu öğreniyorum sonra pasta yapmaya çalışıyorum.

Yorumunuz için çok teşekkür ederim

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada kanser olduğunu öğrenmek, rüyada aileden birinin kanser olduğunu görmek, ruyada hamilenin kanser oldugunu ogrenmesi hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: İslami dini rüyalar | Etiketler: , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada kanser olduğunu öğrenmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada namaz görmek, namaz kılmak, namaz kıldığını görmek, insanın manevi yönüyle ilgili olumlu, güzel mesajlar verir. http://www.tr1.net/namaz/

    Rüyada kanser olmak, kanser olduğunu görmek umutsuzluk, keder, kendine acıma ve affetmemeye işaret eder. Hayatta zaman kaybettiğinize inandığınızı gösterir. Bu rüya ayrıca hayatınızın bazı alanlarının sizi duygusal olarak sıkıştırıp yaraladığını gösterir.

    Pasta yapmak veya pasta pişirmek geleceğini kendinin hazırladığına, kararlarınızı kendinizin aldığına işarettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada kanser olduğunu öğrenmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kanser olduğunu öğrenmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.