Rüyada kar ve buzlu okul yolu görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada kar ve buzlu okul yolu görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada kar ve buzlu okul yolu görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 6, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada kar ve buzlu okul yolu görmek

Değerli yorumcu merhaba.

Rüyamda okuldan çıkmıştım, ama okulun kapısı çok dik bir yokuşun başındaydı. Yerler bayağı karlıydı, yer yer buzlanmalar vardı. Ramazan diye bir arkadaşım buzda ayaklarıyla kayıyordu. Bense yere düşme korkusu içindeydim.

Yokuşu tırmanmam lazımdı.1-2 deneme yaptım beceremedim. Daha sonra aşağı, yokuşun en aşağısına indim. Sol taraftan koşarak tepeye varmaya çalıştım. Koşarken Ramazana bir bilim adamının hayatını anlatıyordum. Sonunda tepeye vardım. Bunun anlamı nedir?

Saygılar.

Kategori: Rüyada doğa olayları | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada kar ve buzlu okul yolu görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyanız, reel hayatınızda önemli bir gelişim kaydettiğinizi ancak hedeflerinize ulaşmak için önünüzde epeyce katetmeniz gereken yol, aşmanız gereken engeller olduğunu simgelemektedir.
    Ancak bu azminizle çalışmaya devam ettiğiniz sürece tüm engelleri aşacağınızı göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada kar ve buzlu okul yolu görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kar ve buzlu okul yolu görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.