Rüyada karanlık yolda yürümek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 24 Haziran 2013

Rüyada karanlık yolda yürümek

2 haftadır garip rüyalar görüyorum, rüyamda annem beni bir odaya kilitliyor (annemin öldüğü ev), eve biri girmiş tam saat 8 i 2 geçe girmiş “daha 2 dakika” olmuş diyor, beni kilitliyor odaya, ben ağlıyorum bağırıyorum açmıyor kapıyı,

Bir kaç gün sonrada rüyamda dayım Ankara’ya gidecek, gidemiyor, biletini bana veriyor, ben gidecem dayımın kızını arıyorum “geliyorum” diye, annem işleri ağırdan alıyor ve geç kalıyorum, sözde saat 10:40 ta uçak ama geç kalınca bilete bir bakıyorum zaten saat 10 daymış çok üzülüyorum, sonra gidemediğim için içim acıyor,

Dün gecede rüyamda karanlık bir yolda yürüyorum “anne seni seviyorum, seni çok özledim” diye bağırıyorum, oda “gel buradayım” diyor, orada uyandım, kara basar ya bağıramazsın sonra bağırırsın öyle oluyor.

Ben bu rüyaların ne anlatmak istediğini öğrenmek istiyorum, uçağa binmekten korkuyorum, bir mesajmı var sizce, gitmemelimiyim, gidiş saatim 20:05 dönüşte 22:10, annemin mezarına gitmeyeli de çok oldu, tabi annem bana ne anlatmak istiyor, “gitme mi” diyor, cevabınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Annemi 6 yıl önce kaybettim. Annemin ölümünden sonra babamı kaybetme korkusu sardı beni, çünkü sürekli rahatsız, önümüzdeki ay için uçak biletimi aldım, yıllık iznimden 1 hafta kullanıcam


Rüyada karanlık yolda yürümek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyalarınız, gerçek yaşamınızda zihninizin çok bulanık olduğu bir yaşam dönemi içinde olduğunuzu göstermektedir.

    Hayatta bu tür zamanları hemen herkes yaşar. Buna ailevi yada çevresel bir etken sebep olur. Siz bu etkeni tespit edip, ona göre tedbirinizi alıp, yeniden sağlıklı düşündüğünüz günlere dönmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada karanlık yolda yürümek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada karanlık yolda yürümek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.