KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada karnında başkasının çocuğunu taşımak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada karnında başkasının çocuğunu taşımak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada karnında başkasının çocuğunu taşımak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
May 14, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada karnında başkasının çocuğunu taşımak

Merhaba, öncelikli ben 18 yaşındayim ve üniversite 1. sınıf öğrencisiyim. Bölümüm ise müzik.

Rüyamda bir kaç gece önce hamile idim ama bana yakın bir arkadaşımın çocuğunu taşıyordum. Yani taşıyıcı annelik yapıyordum. Çocuğun cinsiyetini tam olarak bilemesem de tahminen kız olduğunu hissediyordum. Bu çocuğu rüyamda tüm kötülüklerden hasarlardan korumaya çalışıyordum.

Bu sabah ise rüyamda iki tane, biri anne biride yavru, siyah fare gördüm ama evimde değil hiç bilmediğim bir şehirdeydik ve dükkana benzer ev gibiydi. Daha sonra ben çok korkuyorum ve önce onları dışarı çıkartmaya çalışıyorum, sonra korkup yaklaşamadığım için sprey türü bir ilaç sıkıp öldürmeye çalışıyorum, önce anne fare kaçıyor ve ölüyor, nasıl ölüyor tam olarak hatırlayamıyorum ama ölüyorlar.

Sizce bu iki rüya birbiri ile ilişki mi? Ben rüyaların üstünde çok durmam aslında ama bunlar gerçekten etkilediği için herkese soruyorum. Artık arkadaşlarım “bu kadar üstüne düşme, kötü düşünme” diye azarlamaya bile başladılar.
Lütfen artık tam olarak bana yardımcı olur musunuz? Şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada başkasının çocuğunu karnında taşımak, ruyada arkadasinin tasiyici annelik yapıyor, Rüyada başka birinin bebeğini karnında taşımak, rüyada başkasının bebeğini karnında taşımak, rüyada başkasının bebeğini taşımak, RUyada karanlik anne cocugunu tasimak, rüyada saç spreyi görmek, rüyada taşıyıcı anne olduğunu görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler: , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada karnında başkasının çocuğunu taşımak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada hamile olmak genellikle insanın günlük yaşantısıyla ilgili haber ve gelişmeleri yansıtır. Hamile olduğunu görmek kişisel yönden olgunlaştığınızı, gelişme kaydettiğini temsil eder.

    Hamilelik, rüyasında hamile kalmak, rüyalarda hamile kaldığını görmek Hayatınızdaki gelişmelerden şimdilik bahsetmek istemiyor olabilirsiniz ve kendinizi buna hazır hissetmiyor olabilirsiniz anlamı taşır. http://www.ruyabul.com/ruyada-hamile-olmak-gormek.html

    Rüyada fare görmek korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliği gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını temsil eder. Detaylı bilgi için http://www.ruyabul.com/ruyada-fare-gormek.html sayfasını ziyaret ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada karnında başkasının çocuğunu taşımak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada karnında başkasının çocuğunu taşımak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık