Rüyada karnında başkasının çocuğunu taşımak

Rüyada karnında başkasının çocuğunu taşımak

Merhaba, öncelikli ben 18 yaşındayim ve üniversite 1. sınıf öğrencisiyim. Bölümüm ise müzik.

Rüyamda bir kaç gece önce hamile idim ama bana yakın bir arkadaşımın çocuğunu taşıyordum. Yani taşıyıcı annelik yapıyordum. Çocuğun cinsiyetini tam olarak bilemesem de tahminen kız olduğunu hissediyordum. Bu çocuğu rüyamda tüm kötülüklerden hasarlardan korumaya çalışıyordum.

Bu sabah ise rüyamda iki tane, biri anne biride yavru, siyah fare gördüm ama evimde değil hiç bilmediğim bir şehirdeydik ve dükkana benzer ev gibiydi. Daha sonra ben çok korkuyorum ve önce onları dışarı çıkartmaya çalışıyorum, sonra korkup yaklaşamadığım için sprey türü bir ilaç sıkıp öldürmeye çalışıyorum, önce anne fare kaçıyor ve ölüyor, nasıl ölüyor tam olarak hatırlayamıyorum ama ölüyorlar.

Sizce bu iki rüya birbiri ile ilişki mi? Ben rüyaların üstünde çok durmam aslında ama bunlar gerçekten etkilediği için herkese soruyorum. Artık arkadaşlarım “bu kadar üstüne düşme, kötü düşünme” diye azarlamaya bile başladılar.
Lütfen artık tam olarak bana yardımcı olur musunuz? Şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler.

One response... add one

Rüyada hamile olmak genellikle insanın günlük yaşantısıyla ilgili haber ve gelişmeleri yansıtır. Hamile olduğunu görmek kişisel yönden olgunlaştığınızı, gelişme kaydettiğini temsil eder.

Hamilelik, rüyasında hamile kalmak, rüyalarda hamile kaldığını görmek Hayatınızdaki gelişmelerden şimdilik bahsetmek istemiyor olabilirsiniz ve kendinizi buna hazır hissetmiyor olabilirsiniz anlamı taşır. http://www.ruyabul.com/ruyada-hamile-olmak-gormek.html

Rüyada fare görmek korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliği gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını temsil eder. Detaylı bilgi için http://www.ruyabul.com/ruyada-fare-gormek.html sayfasını ziyaret ediniz.

Leave a Reply