Rüyada kefene sarılmış ölü insanlar görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada kefene sarılmış ölü insanlar görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada kefene sarılmış ölü insanlar görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Kas 29, 2012 | | 5 Yorum

Rüyada kefene sarılmış ölü insanlar görmek

Merhaba,

Rüyamda kefene sarılmış ölü insanlar gördüm ama kefen bembeyaz ve aydınlık idi. İnsanlara bakıyordum sonra bir baktım elimde muska ve ben muskayı açmışım bir dua yazılıydı ama şuan hatırlayamadım. Bu gördüğüm rüya ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkür ederim.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada kefenli ölü görmek, rüyada kefenli cenaze görmek, rüyada kefenlenmiş ölüler görmek, rüyada kefenli birini görmek, Rüyada ölü babasını kefene Sarılı görmek, rüyada kefenli cenazeler görmek, rüyada kefenli cesetler görmek, rüyada kefenli ölüler görmek, rüyada kefenli uc cenaze gormek, ruyada oluyu kefenli gormek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Ölü ve ölüm | Etiketler: , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada kefene sarılmış ölü insanlar görmek konusunda 5 yorum yapılmış

  1. Rüyada kefen görmek doğum veya ölüm haberi almak anlamına gelir.

    Rüyada muska görmek gizemli, mutlu olacağınız çok güzel bir haber alacağınıza işaret eder.

    Bu bilgiler ışığında rüyanızın, sizi çok sevindirecek bir doğum haberini müjdelediği söylenebilir.

  2. Rüyamda tanımadığım bir insanı beyaz kefen içinde gördüm, yerde öylesine yatıyordu ama gözleri açıktı.
    bu rüya ne anlama geliyor merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim.

  3. rüyada çalıştığım iş yerinde her yerde kefene sarılmış ölüler gördüm örnek vermek gerekirse dolaplarda ve tezgahlarda ve çok pis bir ölü kokusu felan vardı acaba ne anlama gelir

  4. rüyamda kefene sarılmış 10 12 tane ölü gördüm hepsi sırayla dizilmiş bizim odanın içinde bu neye işarettir. tşk şimdiden

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada kefene sarılmış ölü insanlar görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kefene sarılmış ölü insanlar görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık