Rüyada kelime-i şehadet getirmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 01 Şubat 2013

Rüyada kelime-i şehadet getirmek

Rüyamda gökten inen siyah şemsiyeye benzer bir şey gördüm, yukarı bakarken bunun azrail olduğuna inanıyorum, sonra aklıma babam geliyor, yanımda biri var, onunla kelime-i şehadet getiriyoruz, önce sesim çıkmıyor, sesim çıkmaya başlayınca uyanıyorum ve hala kelime-şehadet getiriyordum.

Uyandığımda sabah ezanı okunuyordu, namaz için kalkmak istesem de gördüğüm rüyanın etkisiyle yataktan çıkamadım , içimde tarifi imkansız bir korku vardı.


Rüyada kelime-i şehadet getirmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada kelime-i şehadet getirmek, getirdiğini görmek, en hayırlı rüyalardan biridir ve dünya ve ahiret yaşamında hayra ermeye işaret ederken aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder. http://www.ruyabul.com/ruyada-kelime-i-sehadet-gormek.html

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada kelime-i şehadet getirmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kelime-i şehadet getirmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.