Rüyada kelime-i şehadet getirmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada kelime-i şehadet getirmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada kelime-i şehadet getirmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Şub 1, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada kelime-i şehadet getirmek

Rüyamda gökten inen siyah şemsiyeye benzer bir şey gördüm, yukarı bakarken bunun azrail olduğuna inanıyorum, sonra aklıma babam geliyor, yanımda biri var, onunla kelime-i şehadet getiriyoruz, önce sesim çıkmıyor, sesim çıkmaya başlayınca uyanıyorum ve hala kelime-şehadet getiriyordum.

Uyandığımda sabah ezanı okunuyordu, namaz için kalkmak istesem de gördüğüm rüyanın etkisiyle yataktan çıkamadım , içimde tarifi imkansız bir korku vardı.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada ölurken kelimei sehadet getirmek ne demek, rüyada şehadet getirmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: İslami dini rüyalar | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada kelime-i şehadet getirmek konusunda 1 yorum yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada kelime-i şehadet getirmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kelime-i şehadet getirmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.