KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada kendi fotografını görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada kendi fotografını görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada kendi fotografını görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 2, 2012 | | 1 Yorum

Rüyamda kendi fotografımı amcam elime veriyordu, arabadaydık, bende koltugun yanına koyuyordum, kapı acıktı ama amcam arabayı suruyordu, ben kapatım, on taraftakı koltukdada yengem oturuyor ve sigara ıcıyordu.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada kendi fotoğrafına bakmak, rüyada kendi resmini görmek, kendi dügün resmini gormek, rüyada kendi resmini görmek nedir, Rüyada kendi resmine baktıgını görmek, rüyada kendı resmıne bakmak nedır, rüyada kendi resmine bakmak, ruyada kendi fotografini gormek, Ruyada fotografını, rüyanda kendi anılarına bakmak hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada kendi fotografını görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada Fotoğraf görmek anıları simgeler. Eskiye özleminizi gösterir.

    Kendi fotografına bakmak Rüyasında kendi resmine baktığını gören kişinin geçmişe özlem duyduğu yorumlanır.

    Sigara içen birini görmek günlük yaşamınızda sık sık anlaşmazlık çıkaran, isyankar davranışlar gösteren birinin sizi rahatsız ettiğini, edeceğini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada kendi fotografını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kendi fotografını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık