Rüyada kendi fotografını görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 02 Aralık 2012

Rüyamda kendi fotografımı amcam elime veriyordu, arabadaydık, bende koltugun yanına koyuyordum, kapı acıktı ama amcam arabayı suruyordu, ben kapatım, on taraftakı koltukdada yengem oturuyor ve sigara ıcıyordu.


Rüyada kendi fotografını görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada Fotoğraf görmek anıları simgeler. Eskiye özleminizi gösterir.

    Kendi fotografına bakmak Rüyasında kendi resmine baktığını gören kişinin geçmişe özlem duyduğu yorumlanır.

    Sigara içen birini görmek günlük yaşamınızda sık sık anlaşmazlık çıkaran, isyankar davranışlar gösteren birinin sizi rahatsız ettiğini, edeceğini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada kendi fotografını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kendi fotografını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.