KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada kendi kizini görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada kendi kizini görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada kendi kizini görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 12, 2012 | | 4 Yorum

Rüyada kendi kizini görmek

uveys tarafından 12.12.2012 / 17:14 tarihinde gönderilmiş.

merhaba rüyamda kızımı gördüm 8 yasında. okulumuzun temizlik çalısanı, kızımı dişçi koltuguna yatırıp çürük dişlerini söktü. alt çene sag ve soldan.

4 yada 5 tane çürük diş söktü ve bana gösterdi “bak agzını, bir sürü çürük diş var” dedı. ne anlama geliyor olabilir.

aynı zamanda oldugumuz yerde benim kendi akrabalarımda dolaşiyordu. birisi yatakta, diğeri de ona bir şeyler söylüyordu ( baba / ogul) . ne anlama geliyor olabilir. teşekkürler

Bu sayfadaki açıklamalar ruyada kizini gormek, rüyada kendi kızını görmek, Ruyamda kızımı gordum ne anlama gelır, Rüyada Kızımı Görmek, rüyada kızını görmek ne demektir, ruyada kizininı görmek, rüyamda kizimi gördüm, rüyamda kızımı görmek, rüyamda küçük kızımı gördüm, rüyada kızını görmek ne demek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: İnsanlar akrabalar | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada kendi kizini görmek konusunda 4 yorum yapılmış

  1. Gördüğünüz rüya çocuğunuzun sağlığı ile ilgili olarak derin endişeler taşıdığınızı, adeta onun için titrediğinizi ifade etmekte, kötü bir mesaj vermemektedir.

    Rüyanızda görülen akrabalar ise, gerçek hayatınızda dedikodulu bir ortamda bulunduğunuzu ve bunun sizi rahatsız ettiğini işaret edebilir.

  2. selam benim 6 yaşında bir kızım var, bende değil istanbulda babasında, ben ağrıda yaşıyorum ama sürekli onu rüyamda kaçırıyorum, sizce ne anlama geliyor

  3. Ruyamda 8 yildir gormedigim kizimi gordum. Uzakta annesiyle birlikte bir yol uzerinde yuruyorlardi goruyorum ve ismiyle cagiriyorum. Yanima geliyor ve birbirimize sariliyoruz.
    Yapicaginiz aciklama icin simdiden tesekkur ederim
    Saygilarimla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada kendi kizini görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kendi kizini görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık