Rüyada kendi kizini görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 12 Aralık 2012

Rüyada kendi kizini görmek

uveys tarafından 12.12.2012 / 17:14 tarihinde gönderilmiş.

merhaba rüyamda kızımı gördüm 8 yasında. okulumuzun temizlik çalısanı, kızımı dişçi koltuguna yatırıp çürük dişlerini söktü. alt çene sag ve soldan.

4 yada 5 tane çürük diş söktü ve bana gösterdi “bak agzını, bir sürü çürük diş var” dedı. ne anlama geliyor olabilir.

aynı zamanda oldugumuz yerde benim kendi akrabalarımda dolaşiyordu. birisi yatakta, diğeri de ona bir şeyler söylüyordu ( baba / ogul) . ne anlama geliyor olabilir. teşekkürler


Rüyada kendi kizini görmek konusunda 5 yorum yapılmış

 1. yorumcu diyor ki:

  Gördüğünüz rüya çocuğunuzun sağlığı ile ilgili olarak derin endişeler taşıdığınızı, adeta onun için titrediğinizi ifade etmekte, kötü bir mesaj vermemektedir.

  Rüyanızda görülen akrabalar ise, gerçek hayatınızda dedikodulu bir ortamda bulunduğunuzu ve bunun sizi rahatsız ettiğini işaret edebilir.

 2. uveys diyor ki:

  ilginiz için tesekkür ederim.

 3. muazzez diyor ki:

  selam benim 6 yaşında bir kızım var, bende değil istanbulda babasında, ben ağrıda yaşıyorum ama sürekli onu rüyamda kaçırıyorum, sizce ne anlama geliyor

 4. Mustafa diyor ki:

  Ruyamda 8 yildir gormedigim kizimi gordum. Uzakta annesiyle birlikte bir yol uzerinde yuruyorlardi goruyorum ve ismiyle cagiriyorum. Yanima geliyor ve birbirimize sariliyoruz.
  Yapicaginiz aciklama icin simdiden tesekkur ederim
  Saygilarimla

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada kendi kizini görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kendi kizini görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.