Rüyada kendimi hamile gördüm

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 16 Temmuz 2013

Rüyada kendimi hamile gördüm

Rüyada ben hamile olmuşum. Üzüntü yada korku değil şaşkınlık var. Sonra bir sağlık ocağı gibi bir yerdeyim.

“Hamilelik testi yaptırdınız mi” dediler “yaptırmadım” diyorum. Sonra ben diyorum “kimse ile birlikte olmadım ki” diyorum ve karnımda hafif bir şişlik var. Sonra kendi kendime test felan yaptırmadım kimse ile de birlikte olmadım ben hamile değilim diyorum. Hamile değil misin. Ailem de kızmıyor ama hamile isem çare arıyorlar. Bu arada ben hep idrar yapıyorum. Ve karnımda bir ağrı varmış o ağrı dan dolayı hamile sanıyorum kendimi.

Ve hamile olmadığıma tam olarak emin oluyorum. Şimdiden teşekkürler


Rüyada kendimi hamile gördüm konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada hamile olmak önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada kendimi hamile gördüm rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kendimi hamile gördüm görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.