KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada kına gecesi hazırlığı yapmak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada kına gecesi hazırlığı yapmak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada kına gecesi hazırlığı yapmak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Oca 15, 2014 | | Yorum yap

Rüyada kına gecesi hazırlığı yapmak neye işarettir

Rüyamda kına gecem için hazırlıklar yapıyorum (ikramlar pasta, kıyafet seçimi vs).

Bu arada sevgilim geliyor, parmağıma bir yüzük takıyor ve parmağımda daha önce yüzük takmış olduğunu iki tane yüzük olduğunu görüyorum.

Kına gecem güzel bir mekanda eğlenceli müzik ile başlıyor, öylece uyanıyorum. Sevgilimle aramız bu aralar soğuk ve bu rüyanın ne anlama geldiğini çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler

Kimden: melek
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: kına gecesi, yüzük takmak, ikramlar, pasta, kıyafet seçimi

Rüyada kına gecesi hazırlığı yapmak neye yorulur

Melek

Rüyada yüzük takmak, Eğer parmağınıza yüzük takarsanız, bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir.

Rüyada kendi kına gecesini görmek, benlik imajı, dış görünüm veya gelecekle ilgili endişeleriniz olduğunu gösterir.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada birine kına gecesi hazirligi, rüyada kına gece eğlence görmek, rüyada kına gecesi hazırlığı yapmak, ruyada kina gecesinde yuzuk takmak, rüyada kına gecesini görmeğin anlamı nedir, ruyada kina hazirligi yapmak, ruyada nisan yuzugu tğü takmak, rüyamda kına gecemi gördüm ama damat gelmedi hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Rüyada evlilik ve evlenmek | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada kına gecesi hazırlığı yapmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kına gecesi hazırlığı yapmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık