Rüyada kıyafet bakmak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada kıyafet bakmak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada kıyafet bakmak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 14, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada kıyafet bakmak

Annem, ben ve amcam bir binaya giriyoruz, iceriye girdigimizde kat kat elbiseciler var, bakıyorum elbiselere, kıyafetlere ama begenmiyorum.

üzerimde kırmızı bir elbise var bir anda bir hayvan geliyor, hayvanda boynuz var ama burnundan solumuyor, nefesi boynuzların icinden geliyor, aglıyorum kafasını kapıya sıkıstırıyorum ama ölmüyor.

Sarı kanarya tarafından 14.12.2012 / 17:16 tarihinde gönderilmiş

Bu sayfadaki açıklamalar kıyafet bak, rüyada başka biriden para alıp kıyafet, rüyada elbise bakmak almamak, ruyada kiyafet bakip almamak nedir, ruyada kıyafet bakmak hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler: , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada kıyafet bakmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada kıyafet, elbise, giysi, giyecek, kıyafetlerini görmek dış dünyada nasıl algılandığınıza işaret eder.

    Rüyada hayvan görmek Rüyada görülen hayvanın cinsine göre detaylı analiz yapmak gerekmekle birlikte genel olarak özellikle evcil hayvanlar, evcil hayvan, iyi bir servet, mutluluk, olumlu gelişmeler anlamına gelirken, yabani hayvanlar sıkıntılar veya korkular, hatta talihsizliği işaret ederler. Bir vahşi hayvan, bir uyarıdır. Rüyada hayvanlar sık sık insanın gelişmemiş yanı üzerinde mesajlar verirler

    Rüyada boynuz, hayvan boynuzu görmek yaptığınız işten kazanç sağlamak, mal, düşmanı yenmek anlamlarına gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada kıyafet bakmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kıyafet bakmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.