KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada kıyametin kopacağını duymak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada kıyametin kopacağını duymak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada kıyametin kopacağını duymak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Şub 5, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada kıyametin kopacağını duymak

Merhaba, ruyamda kiyametin 6 gun sonra kopacagini duydum. Kuzey kutbundaki buzullarin erimekte oldugunu, guney kutbundakilerin tamamen eridigini gordum televizyon ekranında.

Yasadigim yerdeki sokaklarin kaldirima kadar sularla doldugunu gordum. Daglarin yarilacagini duydum, kendimi ucakta daglara tepeden baktim, bir tuhaflik gormedim .

Uzun yazdim, kıyamet kopmasi desem tam degildi, Ruh halimde icimde sıkıntı var, ne oldugunu tam bende bilmiyorum, kotu bisey olmadi hayatimda ama icimi acitan, uzen bisey var.

Yorumlarsaniz cok sevinirim.

Bu sayfadaki açıklamalar ruyada kiyametin kopacagini duymak, rüyada kıyametin kopacağının haberini almak, rüyada kıyamet kopacağını bilmek, ruya kıyametın kopacagı soylenmesı, ruyada kiymet kopacagini annem soyledi, ruyada kiyametin kopacagini soylenmesi, rüyada kıyametin kopacağını öğrenmek, rüyada kıyametin kopacağını haber almak, rüyada kıyamet kopacağını duymak ama kopmaması, Rüyada kıyamet kopacağı duymak hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Korku endişe | Etiketler: , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada kıyametin kopacağını duymak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada kıyameti, kıyamet gününü, dünyanın sonunu görmek hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada kıyametin kopacağını duymak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kıyametin kopacağını duymak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık