Rüyada kıyametin kopacağını duymak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 05 Şubat 2013

Rüyada kıyametin kopacağını duymak

Merhaba, ruyamda kiyametin 6 gun sonra kopacagini duydum. Kuzey kutbundaki buzullarin erimekte oldugunu, guney kutbundakilerin tamamen eridigini gordum televizyon ekranında.

Yasadigim yerdeki sokaklarin kaldirima kadar sularla doldugunu gordum. Daglarin yarilacagini duydum, kendimi ucakta daglara tepeden baktim, bir tuhaflik gormedim .

Uzun yazdim, kıyamet kopmasi desem tam degildi, Ruh halimde icimde sıkıntı var, ne oldugunu tam bende bilmiyorum, kotu bisey olmadi hayatimda ama icimi acitan, uzen bisey var.

Yorumlarsaniz cok sevinirim.


Rüyada kıyametin kopacağını duymak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada kıyameti, kıyamet gününü, dünyanın sonunu görmek hedeflerinize ulaşmak için mevcut pek çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşmanız gerektiğini işaret eder.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada kıyametin kopacağını duymak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kıyametin kopacağını duymak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.