KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada kocasını çıplak görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada kocasını çıplak görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada kocasını çıplak görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Mar 4, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada kocasını çıplak görmek

Merhabalar,

1. rüyam :
babaannen yaklaşık altı sene önce vefat etti, rüyamda babaannemle birlikte apartmanlar ve siteler arasındaki sokakta beraber yürüyoruz ve birden bir apartmanın 1. nci katına balkondan babaannemle birlikte tırmanarak çıkıyoruz, bize evde denizlide yöresel bir yemek olan tirit ikram ediyorlar( tirit buğday, darı nohut gibi bakliyatlarla yapılan bir yemektir.)

2. rüyam :
kocamı çırılçıplak sadece avret yerlerini örtmüş vaziyette görüyorum çok utanıyorum. fakat o hiç utanmıyor etrafta insanlar var ve öylece dolaşıyor.

rüyalarımı yorumlamanızı rica ederim.
iyi günler.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada kocasını çiplak görmek ne demek, rüyada eşini çıplak ğörmek, ruyada kocasini ciplak gormek, rüyada eşini çiplak görmekekek, ruyada kocani ciplak gormek, rüyamda eşimi çıplak gördüm, rüyada eşini çiplak görme, rüyada kocasını çıblak görmek, Rüyada ölen eşimi çıplak görmek, rüyada ölmüş kocasını çıplak görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada kocasını çıplak görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada ölen birisini, ölmüş birisini görmek özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölmüş diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölmüş görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölmüş hayra yorulur. http://www.tr1.net/olu/

    Size yemek ikram edilmesi ise ( tiriti ben genel anlamda yemek kabul ediyorum ) huzur ve mutluluk dolu günleri müjdelemektedir.

    İkinci rüyanız ise eşinizin gerçek yaşamda başını çok ağrıtacak bir iş yaptığını yada yapacağını işaret edebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada kocasını çıplak görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kocasını çıplak görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık