Rüyada kocasını çıplak görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 04 Mart 2013

Rüyada kocasını çıplak görmek

Merhabalar,

1. rüyam :
babaannen yaklaşık altı sene önce vefat etti, rüyamda babaannemle birlikte apartmanlar ve siteler arasındaki sokakta beraber yürüyoruz ve birden bir apartmanın 1. nci katına balkondan babaannemle birlikte tırmanarak çıkıyoruz, bize evde denizlide yöresel bir yemek olan tirit ikram ediyorlar( tirit buğday, darı nohut gibi bakliyatlarla yapılan bir yemektir.)

2. rüyam :
kocamı çırılçıplak sadece avret yerlerini örtmüş vaziyette görüyorum çok utanıyorum. fakat o hiç utanmıyor etrafta insanlar var ve öylece dolaşıyor.

rüyalarımı yorumlamanızı rica ederim.
iyi günler.


Rüyada kocasını çıplak görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada ölen birisini, ölmüş birisini görmek özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölmüş diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölmüş görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölmüş hayra yorulur. http://www.tr1.net/olu/

    Size yemek ikram edilmesi ise ( tiriti ben genel anlamda yemek kabul ediyorum ) huzur ve mutluluk dolu günleri müjdelemektedir.

    İkinci rüyanız ise eşinizin gerçek yaşamda başını çok ağrıtacak bir iş yaptığını yada yapacağını işaret edebilir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada kocasını çıplak görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kocasını çıplak görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.