Rüyada kolunun kesilmesi

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 04 Haziran 2013

Rüyada kolunun kesilmesi

Rüyamda tam olarak hatırlayamadığım bir kesici alet ile kolumun kesildiğini gördüm, koluma dikiş atılması için sağlık ocağına girdik, dikiş atıldı cıktık.

Eve giderken dikişler kendi kendine acıldı, bir baska sağlık ocağına gittik gene dikiş atıldı, atılan dikişler tekrar acıldı.

Baska bi sağlık ocağına gittiğimizde de aynı sey oldu, atılan dikişlerin acını hissettim ama hiç dikişler tutmadı. Ağlayarak uyandım.

17 yaşında bekar bayanım.


Rüyada kolunun kesilmesi konusunda 2 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Gördüğünüz rüya gerçek hayatta kendini tanımak ve ifade etmek konularında başarısız olduğunuzu işaret etmektedir.

  2. Takıntılı diyor ki:

    Rüyamda erkek kuzenim bir şeye üzülmüştü ve arkadaşıyla birlikte benim yanımdaydılar. Kuzenimin arkadaşı benim kolumu tutuyordu kuzenim ise hıçkıra hıçkıra ağlayarak jiletle benim kolumu kesiyordu. Ama ben çok tepkisizdim. Hiç bir şey söylemiyor, hiç bir şey yapmıyordum. Yara çok derindi ve çok kanıyordu. Çok kan aktı. Boydan boya kesilmişti kolum. O derin yaranın yanında küçük yaralar vardı. Bu rüyayı 2-3 gün önce gördüm ve çok etkisinde kaldım. Lütfen bu rüyayı yorumlayarak bana yardımcı olur musunuz?

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada kolunun kesilmesi rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada kolunun kesilmesi görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.