KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada koyun ve kuzu görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada koyun ve kuzu görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada koyun ve kuzu görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Mar 18, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada koyun ve kuzu görmek

Rüyayi gören akrabamizdir.

Annem ve akrabamiz eskiden yeri çeşme – pınar olan bir yere gidiyorlar. annemin arkasinda bir koyun ve bir kuzu, akrabamizin arkasinda ise bir koyun vardir. her yer kurumuş diye konuşurlarken annemin çabalari üzerine bir yerden su fişkiriyor.

Nt:ben bekarim bir çocuğum var,akrabamizinda 1 bekar kizi var (koyun ve kuzu olarak düşünürsek eğer)

şimdiden teşekkür ederim

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada kuzu görmek neye işarettir hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Hayvan rüyaları | Etiketler: , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada koyun ve kuzu görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Rüyada koyun görmek yumuşak başlılık, uyumluluk gösterir, http://www.tr1.net/koyun/

    Rüyada kuzu görmek hile simgeler. Kuzular saf, savunmasız ve masum varlıklardır. http://www.tr1.net/kuzu/

    Sonuç olarak akrabanızın rüyası, anneniz hakkında mesaj vermekte, onun saf, savunmasız, yumuşak başlı ve tertemiz karakterini kullanmak isteyen kötü niyetli birileri olduğunu işaret etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada koyun ve kuzu görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada koyun ve kuzu görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık