Rüyada küs olduğu arkadaşını görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada küs olduğu arkadaşını görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada küs olduğu arkadaşını görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Mar 26, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada küs olduğu arkadaşını görmek

Şuan küs olduğum yani konuşmadığım bir arkadaşım var, 2 gündür rüyamda onu görüyorum. ilk gördüğümü hatırlamıyorum ama ikinci rüyamda ben bunun evine gidiyorum, konuşuyoruz ama ne mutlu ne de üzgün normal bir şekilde, hiç gülmüyor ama sonra sınıftan bir kaç arkadaşımız daha var, maç olmuş oluyor maça gitmek istiyorum, biz bir kaç kişi gidicek oluyoruz küs olduğum arkaşım ve bir kaç kişi daha kalıyorlar bana sende gitme diyolar bende gidicem diyorum ve kalkıyorum bu sırada ondan kulaklık istiyorum aynısından bende almak istiyomuşum getir bi bakiyim diyorum onun odasına gidiyoruz o kulaklığı ararken bende bakınıyorum etrafa ve kendi eşyalarımı görüyorum kendi tokalarımı ojelerimi bikaç eşyamı daha onda görüyorum biz küsüz ve eşyalarım onda hiç bişeyde demiyo bana sanki o eşyalar onunmuş gibi davranıyo sonrada uyandım.şuan hiç konuşmadığımız için 2 gün üstüste onu gördüm merak ediyorum bu rüyanın anlamı nedir yorumlar mısınız acaba?Şimdiden teşekkür ederim.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada kulaklık görmek, küs olduğum arkadaşımı sürekli rüyamda görüyorum, rüyada dargın olduğu arkadaşını görmek, Rüyada dargın oldugum arkadaşımı gördüm, rüyada küs arkadaşını görmek, rüyada küs arkadaştan mesaj almak, rüyada küs olduğun birinin konuşması, rüyada küs olduğun kişinin evine gitmek, ruyada muzik kulakligi gormek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler: ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada küs olduğu arkadaşını görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Bir rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın önemli bir mesajı olduğunu gösterir.

    Gördüğünüz rüya tam düşünmeden, iyi düşünmeden biri hakkında bir yargıya vardığınızı ve bu yüzden vicdan azabı çekmekte olduğunuzu, bir vicdan muhasebesi yaptığınızı işaret etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada küs olduğu arkadaşını görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada küs olduğu arkadaşını görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.