Rüyada lise öğretmenini görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 01 Eylül 2013

Rüyada lise öğretmenini görmek

Rüyamda daha onceden kendisiyle duygusal bir bagim olan bir erkek ile lise öğretmenim ikisi birlikte bir topluluga konusma yapiyor. (su an nisanliyim) o erkek mikrofonu eline aldi bana hitaben selamun aleykum hosgeldiniz nasilsiniz hosgeldiniz dedi.

O an ben kalabaligin icindeyim ve elimde icinde ne yemegi oldugunu bilmedigim bir tabaktan yiyorum. erkek yanima geldi ve benim kasigimdan yemege basladi tabaktaki butun yemegi yedi (senden igrenmiyorum mesajini vermek istedi ). (gunluk hayatimda sol elimde altin nisan yuzugu ile tektasim sag elimde ise gumus bir yuzugum var nisan yuzugunu nisanlim tektasi ise kendi aldim).

O erkek nisan yuzugum ve gumus yuzugmu cikardi tektasi birakti cikardiklarini da sofra bezinin icine atti. sofra bezi silkinirken o yuzukler de dussun diye. o erkek su anda evli ve baba olmaya hazirlaniyor

Cinsiyetiniz:kadin
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:bekar nisanli
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: nişan yüzüğü


Rüyada lise öğretmenini görmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada eski öğretmeni görmek sizin bazı tavsiyelere, rehberlik ya da yeni bilgiye ihtiyacınız olduğunu gösterir http://www.ruyabul.com/ruyada-ogretmen-gormek.html

    Rüyada eski erkek arkadaşı görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler. http://www.ruyabul.com/ruyada-eski-erkek-arkadas-gormek.html

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada lise öğretmenini görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada lise öğretmenini görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.