KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada lise öğretmenini görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada lise öğretmenini görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada lise öğretmenini görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Eyl 1, 2013 | | 1 Yorum

Rüyada lise öğretmenini görmek

Rüyamda daha onceden kendisiyle duygusal bir bagim olan bir erkek ile lise öğretmenim ikisi birlikte bir topluluga konusma yapiyor. (su an nisanliyim) o erkek mikrofonu eline aldi bana hitaben selamun aleykum hosgeldiniz nasilsiniz hosgeldiniz dedi.

O an ben kalabaligin icindeyim ve elimde icinde ne yemegi oldugunu bilmedigim bir tabaktan yiyorum. erkek yanima geldi ve benim kasigimdan yemege basladi tabaktaki butun yemegi yedi (senden igrenmiyorum mesajini vermek istedi ). (gunluk hayatimda sol elimde altin nisan yuzugu ile tektasim sag elimde ise gumus bir yuzugum var nisan yuzugunu nisanlim tektasi ise kendi aldim).

O erkek nisan yuzugum ve gumus yuzugmu cikardi tektasi birakti cikardiklarini da sofra bezinin icine atti. sofra bezi silkinirken o yuzukler de dussun diye. o erkek su anda evli ve baba olmaya hazirlaniyor

Cinsiyetiniz:kadin
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:bekar nisanli
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: nişan yüzüğü

Kategori: Kişiye özel rüyalar | Etiketler:

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada lise öğretmenini görmek konusunda 1 yorum yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada lise öğretmenini görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada lise öğretmenini görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık