Rüyada lüks araba sürmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 17 Haziran 2013

Rüyada lüks araba görmek

Merhabalar!

Ruyamda tanimadigim 20-22 yaslarinda genç bir kizla luks bir arabayla trafikteyiz. Arabayi kiz suruyor bir yandan da telefonla ugrasiyor. Kiz cok simarik, kendini begenmis ve zengin bir aileden geliyor. Ben kizin hareketlerinden ve kendini begenmisliginden rahatsiz oluyorum. Kiz yanlis seride geciyor ve ben cok kiziyorum. Kiz cok hizli suruyor ben kiza yavaslamasini aksi takdirde kaza yapabilecegimizi soyluyorum ama kiz “nasil yavaslayacagimi bilmiyorum” diyor kirmizi isikta geciyor o sirada hemen direksiyonu tutuyorum ve “ben yavaslatabilirim nicin yapamadigini bana soylemedin” diyorum.

Arabayi yavaslatiyorum ve arabadan iniyoruz, dar ama cok guzel gorunen bir iki caddeye giriyoruz. Caddeler arnavut kaldirimlariyla cok hos bir hava veriyordu. O caddelerde toplam 3 ceset göruyoruz. Her bir ceset ayri ayri yerlerde. Iki tanesi beni cok korkutmuyor ve temiz görunuyorlar. Ama biraz daha ilerledikce caddenin sonunda yesil renkte bir cöp kutusu göruyoruz. Ben, o tanimadigim kiz ve bir akrabam cöpun basinda duruyoruz. Ben cok korkuyorum ve cöpun acilmasini istemiyorum ama akrabam cöpu aciyor. Cöpun icinde bir genc kadin ceseti var, ceset cok korkunc ve kokuluydu. Akrabam “bu ceset bitli ve pireli” diyor. Hemen cöpun kapagini kapatiyorum ve yola devam ediyorum.
Yorumu nedir acaba?

Gönderen Hatice.


Rüyada lüks araba sürmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Hatice merhaba,

    Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamda gerçekleşmesi zor bazı hedefleriniz olduğunu ancak yinede bu hedeflere ulaşmak istediğinizi ancak bunun için tehlikeli yollar denemek zorunda kalabileceğinizi yada size tehlike verebilecek kişilerle bir arada olmak zorunda kalacağınızı simgelerken caddede gördüğünüz cesetler ise artık kullanmadığınız ve körelmiş bir yanınızı işaret etmektedir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada lüks araba sürmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada lüks araba sürmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.